Nasza kuchnia wymaga lepszego wykończenia

Nasza sypialnia wymaga ważnych zmian realizowanych przez architektura wnętrz Żywiec do zrealizowania.

Zakres oferowanych usług, jak i rozwiązania projektów dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Optymalizujemy zakres współpracy tak, żeby była ona satysfakcjonująca zarówno na etapie pierwszych koncepcji, aż do końca prac wykończeniowych. 

Patrząc na aktualny design mojego domku muszę stwierdzić, że brak jemu tej nowoczesności.


Tutaj niezbędny będzie projektowanie wnętrz Żywiec, który udzieli doradztwa wam nowy layout ciepłych 4 kątków.

Dzięki temu, że oprócz projektowania wnętrz zajmujemy się również ich kompleksowym wykończeniem, możemy zaoferować Ci usługę projektu “pod klucz”, dzięki czemu nie musisz martwić się o dobór ludzi, którzy wykonają prawidłowo projekt zgodnie z jego założeniami.


Projektowany nowy projekt wizualizujący nasz lokal pozwoli nam w wyborze niezbędnych materiałów do architekt wnętrz Bielsko Biała.

Dlatego nieliczne doświadczone firmy projektowe potrafią sprostać moim wymaganiom. Najlepszą rozwiązaniem skorzystanie będzie z usług architektura wnętrz Skoczów.

Z wyjątkiem wykonawstwa pod klucz, mamy możliwość również zaopiekować się realizacją zamówień i dostaw materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia wnętrz. Jak duża może być to oszczędność czasu, wie tylko ten, kto wyposażał kompleksowo już wcześniej swój dom w elementy wyposażenia. Mnóstwo dodatków, akcesoriów, elementów dodatkowych o których trzeba pamiętać.

Najważniejsze podczas wyboru projektanta wnętrza jest sprawdzenie portfolio, w którym TIKA Design ukazuje piękno i wdźwięk oraz kunszt wieloletniego doświadczenia w projektowaniu i aranżacji wnętrz